LEW GIGANT

Największa na świecie, ponad 28,5 metrowa pneumatyczna zjeżdżalnia gwarantuje wszystkim naprawdę wielkie emocje. Do dyspozycji dzieci jak i dorosłych są dwie zjeżdżalnie, mini ścianka wspinaczkowa oraz pneumatyczna poduszka. Wykwalifikowany personel dba o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Jedyny i niepowtarzalny LEW GIGANT.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA

Ścieżka edukacyjna to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem. Podczas spaceru leśną ścieżką spotykamy 15 profesjonalnie przygotowanych tablic o tematyce ekologicznej tak istotnej w obecnych czasach.

PARK LINOWY

TRASA ŚREDNIA – Zabawa na wyższym poziomie. Trasa składa się z 15 przeszkód umieszczonych około 4-5m nad ziemią. Do jej pokonania wymagany jest sprzęt alpinistyczny. Dobra zabawa gwarantowana.

TRASA MALUCH – Przeznaczona dla dzieci składa się z 11 przeszkód umieszczonych na wysokości około 1,5m. Zabezpieczona siatkami gwarantuje ciągłą zabawę i nie wymaga specjalistycznego sprzętu.

PTASZARNIA

Na odwiedzających gości czekają tu bażanty, pawie, i inne kolorowe ptactwo. Spotkanie z nimi z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

OSADA WIKINGÓW

Miejsce przepełnione historią, dające możliwość przeniesienia się w czasie. Niesie ze sobą walory edukacyjne, o które ciężko w szkolnych ławkach. Osada Wikingów przenosi nas do VIII wieku. Możemy tam zobaczyć jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy.

WYSPA NIELOTÓW

Urokliwa wyspa wypełniona egzotycznym ptactwem, spotkamy tutaj m.in.: gęsi Kubańskie, kaczki Karolinki, czarne łabędzie, kaczki Krzyżówki, kaczki Mandarynki.

WYSPA MOAI

Na terenie parku znajduje się miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspie Wielkanocnej. Zobaczyć je można podczas rejsu statkiem oraz z pobliskiego zoo.

WYSPA STONEHENGE

Replika znanego w całej Europie megalitycznego kręgu znajdującego się w południowej Anglii. Wybudowanego prawdopodobnie przez wyznawców kultu księżyca i słońca.

WYSPA ILUZJI

Jaka jest różnica pomiędzy tym co widzimy, a tym jak to działa? To miejsce gdzie prawa fizyki i zdrowy rozsądek nie obowiązują. Gdzie zadamy sobie pytanie jak to jest możliwe.

PLAC ZABAW

To atrakcja skierowana do najmłodszych gości. Na placu zabaw znajduje się: basen z kulkami, dwie trampoliny, dmuchany plac zabaw, oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nic nie daje tyle radości jak beztroska zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.

REJS TRAMWAJEM WODNYM

Wycieczka po sieci kanałów wokół Parku Rozrywki to okazja do przekazania dzieciom wiedzy o unikalności terenów otaczających Jezioro Drużno. Jezioro wraz z pobliskimi terenami tworzy rezerwat. Jest miejscem lęgowym ptactwa wodnego i błotnego, głównie kaczek, perkozów, mew i rybitw. Tak bliskie spotkanie dzieci z przyrodą to edukacja w czystej formie. Mini-rejs trwa około 20-25 minut.

DWÓR KRÓLA ARTURA – (CAMELOT)

Przenieśmy się do zamierzchłych czasów, gdy dzielni rycerze Króla Artura zasiadali przy okrągłym stole. A legenda o mieczu w kamieniu staje się rzeczywistością. Spróbuj, może to właśnie tobie uda się wydobyć miecz z kamienia.

WYSPA POTWORÓW

Zaginiony świat, nieodkryty i niezbadany. W naszym parku staniesz oko w oko ze stworzeniami których istnienia nie potwierdziły jak dotąd żadne wiarygodne źródła. Na wyspie spotkamy: Yeti, Potwór z Loch Ness, Jaszczura morskiego i wiele innych niespotkanych dotąd stworów.

OBŁEDNY TUNEL

To urządzenie o wyjątkowym charakterze. To aż 6 metrów długości i 3 metry szerokości niezapomnianych emocji! Wchodząc do tunelu mamy wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną, tracimy grunt pod nogami, widzimy wirujący miraż kolorów i świateł.

Tunel sprawia że na kilkanaście sekund doświadczamy uniesienia nad ziemią, tracimy punkt odniesienia i daje ponieść się iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków.

KOPALNIA ZŁOTA

Przyjdź do kopalni złota i obudź w sobie odkrywcę!